Przesyłki paletowe

DHL / Poczta / Rohlig-Suus – przesyłki paletowe (krajowe i zagraniczne)

Oferujemy możliwość przesłania kazdej przesyłki paletowej, niezaleznie od jej wymiarów i wagi oraz miejsca nadania i doręczenia.

Usługa DHL obejmuje transport palety euro o wymiarach 120x80cm (gdzie towar nie może wystawać poza obręb palety). Maksymalna wysokość w tym przypadku to 200cm. To usługa, gdzie podobnie jak w przypadku zwykłych paczek, mozemy zamówić kuriera na konkretny dzień i przedział godzinowy, a towar doręczany jest planowo w ciągu jednego dnia roboczego.

Usługa Poczty Polskiej jest bardzo podobna do DHL, jednak w tym przypadku nie mozemy ustalić godzin, w jakich kurier przyjedzie do nadawcy. W tej samej cenie jednak w transportujemy paletę o wymiarach 120x120cm. Tę usługę zamawiać nalezy drogą mailową.

Usługa Rohlig-Suus pozwala nam na przewiezienie praktycznie dowolnego towaru, o dowolnych gabarytach, wadze i miejscu przeznaczenia, co sprawia, ze jest to często wybierana opcja z naszej oferty. Wystarczy wysłać do nas zapytanie z podaniem parametrów przesyłki paletowej oraz kodami pocztowymi nadawcy/odbiorcy, a niezwłocznie prześlemy wycenę indywidualną takiego transportu. Oferujemy przesyłki paletowe zagranicznee takie nadawane z innego kraju, gdzie miejscem docelowym jest Polska.

 

Biuro
obsługi klienta

W razie pytań, wątpliwości, chęci nadania przesyłki niestandardowej prosimy o kontakt.

Skontaktuj się

Nadawanie
paczek

Zapraszamy do skorzystanie z naszej oferty, zamówienie kuriera nie zajmie więcej niż kilka minut.

Sprawdź